Contact

Gaston Schul Group (Centraal Kantoor)
Postbus 27
5900 AA Venlo
Nederland
Heeft u een vraag of een opmerking, stuur dan een email naar info@gaston-schul.com
of bel +31 (0)77 3246025.

Voor contactgegevens van onze kantoren, klik op een van de volgende plaatsnamen;

  • Antwerpen

    Antwerpen

    Luithagen Haven 9
    2030 Antwerpen (BE)
    T: +32 (0)3 5419717
    F: +32 (0)3 5419858
    E: antwerpen@gaston-schul.com

    Open: ma. t/m vr. 08.00 t/m 17.30 uur
  • Bremerhaven

    Bremerhaven

    Schifferstrasse 10-14
    27568 Bremerhaven (DE)
    T: +49 (0)47 12999000
    F: +49 (0)47 197359011
    E: bremerhaven@compasscustoms.eu

    Open: ma. t/m. vr 08.30 t/m 17.00 uur
  • Duisburg

    Duisburg

    Im Freihafen 6
    Hafennummer Nr. 3508
    47138 Duisburg (DE)
    T: +49 (0)203 7138780
    F: +49 (0)203 8048003
    E: duisburg@compasscustoms.eu

    Open: ma. t/m vr. 06.00 t/m 21.00 uur
  • Duiven

    Duiven

    Impact 4 (Industrieterrein Centerport)
    6921 RZ Duiven (NL)
    T: +31 (0)26 3217979
    F: +31 (0)26 3831620
    E: duiven@gaston-schul.com

    Open: ma. t/m vr. 08.00 t/m 18.00 uur
  • Emmerich

    Emmerich

    Rudolf-Dieselstrasse 12
    46446 Emmerich am Rhein (DE)
    T: +49 (0)2822 95700
    F: +49 (0)2822 9113013
    E: emmerich@compasscustoms.eu

    Open: ma. t/m vr. 08.00 – 17.00 uur
  • Hamburg

    Hamburg

    Borstelmannsweg 143
    20537 Hamburg (DE)
    T: +49 (0)40 555016701
    F: +49 (0)40 87409615
    E: hamburg@compasscustoms.eu

    Open: ma. t/m vr. 07.00 t/m 18.00 uur
  • Maastricht

    Maastricht

    Horsterweg 5
    6199 AC Maastricht (NL)
    T: +31 (0)43 3088730
    F: +31 (0)43 3088739
    E: maastricht@gaston-schul.com

    Open: ma. t/m vr. 07.00 – 18.00 uur
  • Mannheim

    Mannheim

    Business Center Rhein-Nackar GmbH
    Besselstrasse 25
    1. OG
    68219 Mannheim (DE)
    T: +49 (0)621 40546200
    E: mannheim@compasscustoms.eu

    Open: ma. t/m vr. 08.30 t/m 17.00 uur
  • Meer

    Meer

    Amsterdamstraat 3
    2321 Hoogstraten-Meer (BE)
    T: +32 (0)3 3158244
    F: +32 (0)3 3159427
    E: logistics@gaston-schul.com

    Open: ma. t/m vr. 07.30 t/m 17.00 uur
  • Moerdijk

    Moerdijk

    Plaza 1e
    4782 SL Moerdijk (NL)
    T: +31 (0)168 330301
    F: +31 (0)168 330302
    E: moerdijk@gaston-schul.com

    Open: ma. t/m vr. 07.00 – 18.00 uur
  • Oldenzaal

    Oldenzaal

    De Poppe 28
    7587 GA De Lutte (NL)
    T: +31 (0)541 552155
    F: +31 (0)541 551962
    E: oldenzaal@gaston-schul.com

    Open: ma. t/m za. 06.00 t/m 18.00 uur (24-uursservice)
  • Rotterdam

    Rotterdam

    Anthony Fokkerweg 85
    3088 GE Rotterdam (NL)
    T: +31 (0)10 4951084
    F: +31 (0)10 4951080
    E: rotterdam@gaston-schul.com

    Open: ma. t/m vr. 08.00 t/m 17.00 uur
  • Schiphol

    Schiphol

    Graftermeerstraat 40
    2132 AC Hoofddorp (NL)
    T: +31 (0)20-6531304
    E: schiphol@gaston-schul.com

    Bezoek alleen op afspraak
  • Straelen

    Straelen

    Am Autobahngrenzubergang E34
    Niederdorferstrasse 88
    47638 Straelen (DE)
    T: +49 (0)2839 1870
    F: +49 (0)3222 1097867
    E: straelen@compasscustoms.eu

    Open: ma. t/m vr. 06.00 t/m 22.00 uur
  • Veendam

    Veendam

    Spoorhavenweg 17 - kamer 32
    9645 LZ Veendam (NL)
    T: +31 (0)598 631875
    F: +31 (0)598 631870
    E: veendam@gaston-schul.com

    Open:
    ma. t/m vr. 08.00 t/m 21.00 uur
    za. 08.00 t/m 14.00 uur
  • Venlo (grens E34)

    Venlo (grens E34)

    Europaweg 16
    5916 RP Venlo (NL)
    T: +31 (0)77 3510210
    F: +31 (0)77 3512691
    E: venlo@gaston-schul.com

    Open: ma. t/m vr. 06.00 t/m 22.00 uur
  • Venlo-Blerick

    Venlo-Blerick

    Groot Egtenrayseweg 23
    5928 PA Venlo-Blerick (NL)
    T: +31 (0)77 3246040
    F: +31 (0)84 2105690
    E: blerick@gaston-schul.com

    Open: ma. t/m vr. 08.30 t/m 17.15 uur
  • Vlissingen

    Vlissingen

    Ritthemsestraat 499 - Havennummer 1128
    4389 PA Vlissingen (NL)
    T: +31 (0)118 469080
    E: vlissingen@gaston-schul.com

    Open: ma. t/m vr. 08.00 t/m 17.00 uur